דילוג לתוכן העיקרי
x
shadow-image
השגחה פרטית בבתי חולים

השגחה פרטית של אחיות ומטפלות בבתי חולים

שירות של תיווך למציאת איש מקצוע לשמירת לילה על יקירכם בעת אשפוז בבית חולים. אנחנו נמצא עבורכם את איש המקצוע המתאים ביותר, שייתן מענה לצורכי יקירכם וייתן לכם את השקט הנפשי בתקופה הקשה.

לא תמיד מתאפשר לנו לתת מענה של 24/7 ליקירינו המאושפזים בבתי חולים. הטעמים לאי הזמינות הם רבים החל בילדים המתגוררים בחו"ל ושאחד מהוריהם אושפז באופן פתאומי, לפעמים בגלל שמערך המשמרות המשפחתיות אינן מכסות את מלוא היום והלילה בגלל מספר מצומצם של בני משפחה, ולעתים העייפות הנפשית פשוט מכריעה אתכם ויש צורך בעזרה חיצונית שתמלא את מקומכם.

לרוב אנשים מרגישים אי נוחות להודות שהם אכן זקוקים לעזרה הזאת. החשש מפני מה שיגידו על כך מונע מהם להעביר את הסמכות למטפל בתשלום והם כורעים תחת נטל ההשגחה.
יש לזכור שהכוחות הנפשיים שלכם חשובים לאין ערוך לבן המשפחה המאושפז, ואם הגעתם למצב של 'כריעה תחת הנטל' האפקטיביות של התמיכה הנפשית בבן המשפחה יורדת בהתאמה. כאשר ידוע וברור שהתמיכה שלכם היא גורם התורם רבות להחלמתו של בן המשפחה.

חשש נוסף המתלווה לשימוש באפשרות מימון של איש מקצוע למשמרות לילה בבתי חולים הוא מפני עלות יקרה של השירות. חשש שמונע מהם לחלוטין לבדוק בכלל את האופציה.
חשוב לדעת שקיימות אפשרויות מימון שעשויות להוזיל במידה רבה את עלות השירות. המימון נעשה באמצעות ביטוחים רפואיים של קופות החולים או ביטוחים פרטיים.

מה הם היתרונות בהשגחה צמודה של אחות או מטפלת בבית החולים?

  • זמינות של איש מקצוע מיומן אשר יוכל לתת מענה רפואי מהיר לצרכים של בן המשפחה.
  • איש המקצוע מטפל ביקירכם ללא מעורבות רגשית רבה ומיותרת, הקיימת באופן טבעי אצל בני המשפחה, ושלפעמים יוצרת מתחים מיותרים בתקופת האשפוז.
  • מרווח הנשימה שניתן לבני המשפחה מאפשר להם להגיע לביקורים או להשלים את המשמרות בפחות מתח ובפחות עומס.

במשרדנו 'ברטה – ייעוץ והכוונה לגיל הזהב' תוכלו לקבל מידע מקיף על שירות אחיות ומטפלות פרטיות. המשרד מספק שירותי תיווך המסייעים לכם למצוא את איש המקצוע המתאים ביותר לבן המשפחה מכל הבחינות – שפת הדיבור, מטפל או מטפלת, זמינות וסגנון הטיפול. אנחנו כאן עבורכם לתת את המענה הנכון ביותר לכם ולבן המשפחה שלכם ביום וגם בלילה.

הוסף תגובה חדשה

The comment language code.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.