דילוג לתוכן העיקרי
x
shadow-image
בית אבות מחירים

ייעוץ והכוונה לגיל הזהב

ברטה - היא חברה המתמחה בייעוץ והכוונה למשפחות במציאת בית אבות, הכולל:

  • * הצגת מגוון אפשרויות המגורים לקשיש כגון: סיור בבתי אבות או דיור מוגן
  • * הגשת מידע בירוקרטי למשרד הבריאות או משרד הרווחה שעשוי לשרת אתכם ייעוץ בכל התחומים הקשורים בגיל השלישי - אורח חיים, הפנייה לגורמים רפואיים ועוד.

הייעוץ נועד לפרוש בפניכם את מגוון המענים הקיימים לטיפול בבן המשפחה. החל במציאת מסגרת חוץ ביתית, הכוללת בתי אבות ודיור מוגן, ועד לאפשרויות של טיפול ביתי באמצעות עובד זר.. הייעוץ שלנו כולל מידע רב אותנו אנו מקפידים להציג בפניכם. למשל; שעור ההשתתפות של מדינת ישראל בכל אחת מהחלופות בהתאם למצבו של הקשיש.

כמו-כן נסייע בבדיקת כל אופציות העומדות לרשות של הקשיש, כגון: סיוע המשפחה, מקורות פיננסיים נוספים דוגמת: הקרן לניצולי שואה, עמותות לעזרה הדדית, פנסיות רדומות ובטוחים סיעודיים, שפעמים רבות איש אינו זוכר על קיומם או יודע כיצד לממשם.

במידת הצורך הייעוץ שלנו נערך בבית הלקוח (אם אין באפשרותו להגיע אלינו). לאנשים שאין להם קרובי משפחה או שאינם ניידים, נדאג להסיע אותם ברכב החברה לסיור בבתי אבות ודיורים מוגנים על-מנת שיוכלו להתרשם בעצמם מהבתי אבות האופציונאליים.

לעתים קרובות, מגיעות אלינו משפחות ששמעו עלינו במקרה מחברים, מכרים, שכנים, זאת לאחר טרטורים רבים מול גופים שונים וייאוש מהליכים ביורוקרטים מתמשכים.

אנו מציעות לכם להימנע מכך ולהיעזר בשירותי הייעוץ הרבים שנמצאים תחת קורת גג אחת במשרדנו..

 

השגחה פרטית של אחיות ומטפלות בבתי חולים

שירות של תיווך למציאת איש מקצוע לשמירת לילה על יקירכם בעת אשפוז בבית חולים. אנחנו נמצא עבורכם את איש המקצוע המתאים ביותר, שייתן מענה לצורכי יקירכם וייתן לכם את השקט הנפשי בתקופה הקשה.

לא תמיד מתאפשר לנו לתת מענה של 24/7 ליקירינו המאושפזים בבתי חולים. הטעמים לאי הזמינות הם רבים החל בילדים המתגוררים בחו"ל ושאחד מהוריהם אושפז באופן פתאומי, לפעמים בגלל שמערך המשמרות המשפחתיות אינן מכסות את מלוא היום והלילה בגלל מספר מצומצם של בני משפחה, ולעתים העייפות הנפשית פשוט מכריעה אתכם ויש צורך בעזרה חיצונית שתמלא את מקומכם.

לרוב אנשים מרגישים אי נוחות להודות שהם אכן זקוקים לעזרה הזאת. החשש מפני מה שיגידו על כך מונע מהם להעביר את הסמכות למטפל בתשלום והם כורעים תחת נטל ההשגחה.
יש לזכור שהכוחות הנפשיים שלכם חשובים לאין ערוך לבן המשפחה המאושפז, ואם הגעתם למצב של 'כריעה תחת הנטל' האפקטיביות של התמיכה הנפשית בבן המשפחה יורדת בהתאמה. כאשר ידוע וברור שהתמיכה שלכם היא גורם התורם רבות להחלמתו של בן המשפחה.

חשש נוסף המתלווה לשימוש באפשרות מימון של איש מקצוע למשמרות לילה בבתי חולים הוא מפני עלות יקרה של השירות. חשש שמונע מהם לחלוטין לבדוק בכלל את האופציה.
חשוב לדעת שקיימות אפשרויות מימון שעשויות להוזיל במידה רבה את עלות השירות. המימון נעשה באמצעות ביטוחים רפואיים של קופות החולים או ביטוחים פרטיים.

מה הם היתרונות בהשגחה צמודה של אחות או מטפלת בבית החולים?

  • זמינות של איש מקצוע מיומן אשר יוכל לתת מענה רפואי מהיר לצרכים של בן המשפחה.
  • איש המקצוע מטפל ביקירכם ללא מעורבות רגשית רבה ומיותרת, הקיימת באופן טבעי אצל בני המשפחה, ושלפעמים יוצרת מתחים מיותרים בתקופת האשפוז.
  • מרווח הנשימה שניתן לבני המשפחה מאפשר להם להגיע לביקורים או להשלים את המשמרות בפחות מתח ובפחות עומס.

במשרדנו 'ברטה – ייעוץ והכוונה לגיל הזהב' תוכלו לקבל מידע מקיף על שירות אחיות ומטפלות פרטיות. המשרד מספק שירותי תיווך המסייעים לכם למצוא את איש המקצוע המתאים ביותר לבן המשפחה מכל הבחינות – שפת הדיבור, מטפל או מטפלת, זמינות וסגנון הטיפול. אנחנו כאן עבורכם לתת את המענה הנכון ביותר לכם ולבן המשפחה שלכם ביום וגם בלילה.

 

Comments

שלום רב,

תודה על פנייתך. נשמח לשוחח בפרטי ולענות על כל השאלות שקשורות לקוד משרד הבריאות . התהליך מתחיל בפנייה ללשכת משרד הבריאות לפי אזור מגוריכם. 

שלום שחף,

תודה על פנייתך החברה שלנו מתמחה במתן ייעוץ והכוונה למשפחות במציאת בית אבות המתאים ביותר עבור ההורה שלך, עוזרת בהורדת עלויות משמעותית וישנם הסכמי טרום קוד עבור המשפחות שפונות דרכנו לבית אבות. במידת הצורך ניתן להעביר לבית אבות באופן מיידי . בנוסף החברה מספקת עזרה בקבלת קוד {מימון ממשלתי} לאנשים שלפי הקריטריונים של משרד הבריאות מתאימים .

נשמח לעזור בכל שאלה

077300-6194

יוסף (לא נבדק)

21 December 2017

שלום רב,
אמא שלי נמצא בבית חולים והם אומרים שהיא סיעודית וצריכה עזרה של 24 שעות ביממה.
מזה בעצם אומר ? ,
בנוסף יש לה גם בעיות זיכרון.
מה עליי לעשות בנידון ?

שלום יוסף,

אם אמא שלך מוגדרת סיעודית משמע היא זקוקה לטיפול והשגחה של 24 שעות.

 יש מספר אפשריוית העומדות בפניף:

העסקת עובד זר ל 24 שעות ביממה או מחלקה סיעודית .

במחלקה סיעודית ישנם אנשים צלולים וישנם אנשים לא צלולים בעלי בעיות זיכרון.

נשמח ליצור עמך קשר ולעזור לה בתהליך של ההחלטה .

Ольга (לא נבדק)

22 December 2017

Добрый день,меня зовут Оля.
Мы живем в Израиле с 2003 года.Моей маме 87 лет.Все чаще я думаю что ей уже нужен дом престарелых.Но как убедить пожилого человека переехать в дом престарелых?

berta

22 December 2017

Добрый день,Оля.Прежде всего надо донесите до пожилого человека, что Вы желаете ему лучшего. Вы заботитесь о том, чтобы он жил в комфортных условиях. Вам хочется, чтобы за состоянием его здоровья следили квалифицированные специалисты.Убедитесь, что пожилой человек понимает, что Вы его не бросаете. Самое главное, чтобы он чувствовал, что Вы всё равно будете рядом.

berta

22 December 2017

Добрый день.Мне 78 лет.Я живу в Израиле с 1998 года.Так сложилось,что я совсем одна.Я подумываю о переезде в дом престарелых.Возможно ли это?

הוסף תגובה חדשה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.